info@avrupatrans.com 05327116837

Hizmetlerimiz

Anasayfa / Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu taşımacılığı, ürünlerin istenilen yere, istenilen zamanda güvenle, hızlıca, sağlam bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan bir ulaştırma sistemidir. Başlangıç ve de ..

Devamını Gör

Havayolu Taşımacılığı

Tüm dünyada oluşturduğumuz geniş hizmet ağı ile tüm müşterilerimizin uluslararası havayolu taşımaları ve tamamlayıcı servis taleplerini karşılayacak hava nakliye hizmeti sunuyoruz...

Devamını Gör

Denizyolu Taşımacılığı

Entegre hava ve karayolu ağımız, ana deniz limanlarına bağlanır ve global denizyolu taşımacılığı operasyonlarını gerçekleştirmemizi sağlar. Denizyolu taşımacılık uzmanlarımız önemli denizy..

Devamını Gör

Zati Eşya Taşımacılığı

Uzman kadromuz ile Zati Eşya Taşımacılığinda taşıma, gümrükleme ve adrese teslim hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerimizin taşıma tercihleri doğrultusunda ger&cc..

Devamını Gör

Süs Eşyası Taşımacılığı

Herkesin evinde mutlaka kırılacak olan hassas eşyaları vardır. Bunlara örnek verecek olursak bardaklar, tabaklar, aynalar, kristal süs eşyaları, lambalar ve çeşitli cam eşyalar ö..

Devamını Gör

Tekstil Taşımacılığı

Değişen ve gelişen tekstil sektörüne yönelik olarak Avrupa’nın birçok bölgesiyle bağlantılı olarak çalışıyoruz. Ürünlerin teslim alınmasından nihai m&..

Devamını Gör

Makina Taşımacılığı

Fuar ve proje yüklerinizi; mevzuata uygun, güvenli ve zamanında, müşterileriniz ve sergilenecek alanlara ulaştırmaktayız. Lazer makineleri Su jeti CNC – T..

Devamını Gör

Mobilya Taşımacılığı

Özellikle uluslararası karayolu eşya taşımacılığında ihtiyaç olan mobilya taşımacılığı, taşıma yapılacak olan lokasyonun uzaklığına ya da konumuna göre farklı lojistik yaklaşımların k..

Devamını Gör

Seramik Taşımacılığı

Seramik sektörü ve nakliyesi ülkemizde çokça kullanılan önemli sektörlerden biridir. Seramik nakliyesi arasında önemli bir itibara sahip olan firmamız Avrup..

Devamını Gör

Ferforje Taşımacılığı

Ferforje sektörü ve nakliyesi ülkemizde çokça kullanılan önemli sektörlerden biridir. Ferforje nakliyesi arasında önemli bir itibara sahip olan fi..

Devamını Gör

Depolama Ve Lojistik

Öncelikli olarak depolamanın yapılacağı bölge belirlenir. Deponun yerinin belirlenmesinden sonraki aşama ise dizaynının oluşturulması ve kurulumunun sağlanmasıdır. Bu aşamadan sonra sistemin..

Devamını Gör